Kurumsal

Fiyatta, kalitede ve kapasitede avantaj elde ederek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına Tedarikçi firmalarıyla da işbirlikleri kuran Sefa Carpet, bu anlamda ulusal ve uluslararası birçok seçkin firmayla partnerlik yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana firmamız kaliteli ürün, uygun fiyat ve iyi bir hizmet sunmayı kendine ilke edinerek çalışmalarını sürdürmüştür.Firmamız yaptığı yatırımlarla her yıl katlanarak büyümüştür. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli gelişimi ve yenilikleri takip eden firmamız esnek üretim yapısı, geniş ürün yelpazesiyle ve zengin renk seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere, zamanında ,istenen miktarda ve insan-çevre sağlığına uygun ürünler üretmektedir.

VİZYONUMUZ

Üretimden insan kaynaklarına, müşteriden yan sanayiye kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, çevre-insan sağlığına önem veren ve bu yönde sistematik bir şekilde gelişerek dünyanın tercih edilen firmalarından biri olmak Sefa Carpet'in en büyük hedefidir.